Украинская Баннерная Сеть
База нерухомості
Головна | Пошук

Опис

котедж1 Ялинка

Кімнат:

0
Поверх / Усього поверхів: 2
Загальна площа: 210.00 m²
Житлова площа: 120.00 m²
Площа кухні: 0.00 m²
Площа ділянки, сотки: 12.00
Ціна за м²: 650 $


Розташування об'єкта
Вулиця: котеджне містечко Ялинка
Місто: с.Лубянка
Район: Бородянський
Область: Київська
 

Огляд

котедж1 Ялинка
Доступні типи файлів:
Фотографії:
Опис

2 поверхи,  загальна площа: 210.00 кв.м

житлова площа: 120.00 кв.м

 

Місцезнаходження

Бородянський р-н, с. Лубянка, котеджне містечко "Ялинка"

Екологічне котеджне містечко європейського рівня для "середнього класу" на 196 будинки.
Стан

Здача 4 кв. 2011 року

Інше

1. Про містечко Траса – Київ-Ковель на Бородянку в перспективному плані розвитку поряд буде друга кільцева дорога, що проходить біля Гостомеля. Відстань 23 км. від КПП, 10 км. від Гостомеля. Час до  Києва – 25-30 хвилин. Площа містечка – 25 га. Кількість котеджів – 196, перша черга – 62 котеджі. Ділянки по 12 соток, рівні. Місця для відпочинку – сосновий, березовий  грибний  ліс (25000га), лісове озеро. У Луб'янці два озера орендовано на 50 років з перспективою розвитку на них водно-розважального центру загальний-київського значення і підготовкою пляжу для відпочинку.  

Концепція: „Котеджне містечко європейського типу эконом-классу”. Будівництво ведеться з впровадженням нових інноваційних розробок за канадсько-німецькою  каркасною технологією „Екодом” .

Котеджі виготовляються в заводських умовах до 15 днів. Можливе будівництво котеджів: за класичною технологією, дерев'яні зруби. 

Соціум –середній клас.

Централізовані асфальтовані дороги + вулиці з твердим покриттям. 

Термін закінчення будівництва містечка – 4 квартал 2011 рік.

Терміни будівництва котеджу –до 3 місяців.

Розрахункова вартість будівництва  котеджу по технології "Екодом" (базова комплектація) "під ключ" - 650 дол./ м2.    

Девелопер – консалтинг-центр нерухомості „Рієлторський Дім”. Генеральний підрядчик  - «Ю-ВІ-ДІ КОМПАНІ».

Забудовник – «Ю-ВІ-ДІ КОМПАНІ».

Цінова політика котеджу по  технології «Екодом».  

Вартість будівництва будинку (базова комплектація) "під ключ" – 650 дол./м2

Вартість інфраструктури з ділянкою – 18000у.е.         

Сюди входить:

· Ділянка 12 соток,

·Подведення та прокладка коммунікацій,

·Проектні роботи за крітеріями клієнта,

·Інфраструктура,

·Сервісне обслуговування. Комунальні розрахунки   60-100 у.е.

2.  Проекти.

Реалізуються проекти (від 100 до 500 кв.м.) для створення Вашого неповторного будинку. Передбачено будівництво двоповерхових котеджів. 

Є близько 16 базових проектів від 100 до 400м2 на вибір з прив'язкою до параметрів замовника, подальшою розробкою конструктиву , та створенню унікального архитектурного стилю містечка.

По канадсько-каркасной технології всі будівельні роботи здійснюються з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, з використанням сучасних технологій.  Котеджі мають високі тепло і енергозберігаючі характеристики. Конструкція забезпечує стабільні теплові показники в будинку у будь-який час роки. Для його обігріву буде потрібно менше часу і енергоресурсів, чим для цегляного або дерев'яного будинку. Він набагато довше утримує тепло всередині, а низька теплоємність конструкцій дозволить використовувати інтегровану систему опалювання.

·Кожен будинок, за бажанням замовника, може забезпечуватися сигналізацією, системою канального кондиціонування, підігрівом підлоги, і іншими новітніми системами забезпечення комфорту. Привертаючи до співпраці наших архітекторів, дизайнерів і декораторів, Ви дістаєте необмежену можливість зробити саме Вашу садибу унікальною.
У вартість покупки входить: котедж «під обробку» із зовнішньою і внутрішньою обробкою високої якості, та розводкою комунікацій. 

3. Інфраструктура      

·Служба експлуатації

·Служба безпеки

·Контрольно-пропускний пункт

·Система відеоспостереження і  сигналізації

·Зовнішня огорожа з боку лісу

·Спортивно - розважальний комплекс.

·Торгові заклади.   

4.   Інженерні комунікації.

·Централізоване електропостачання.  

·Система централізованої каналізації на 4-6 котеджів. Септики знаходяться не на території ділянки, а  під дорогою, що збереже екологію ділянки

·Високошвидкісний Інтернет. Оптоволоконний кабель в перспективі (1км до існуючої лінії).

·Система пожежний-охоронної сигналізації.

·Асфальтовані дороги.  

5.  Функції служби експлуатації

·Прибирання території містечка.

·Вивіз сміття.

·Обслуговування інженерних мереж.

·Освітлення внутрішніх доріг і зон суспільного відпочинку.

·Поточні ремонтні роботи.

·Служба безпеки. Охорона території забезпечується професійною службою безпеки. На в'їзді в містечко контрольно-пропускний пункт, встановлені системи відеоспостереження і сигналізації.         

6. Про технологію будівництва по канадсько-каркасної технології.  

 ·Швидкість будівництва стін за вказаною технологією в 30 разу вище, ніж за традиційною технологією. Зовнішні товсті теплоізоляційні  стінні панелі мають товщину 270 мм, що забезпечує стабільні теплові характеристики будинку у будь-який час року: у лютий мороз такий будинок надовго залишається теплим, при відключенні опалювання температура в будинку знижується в середньому на 2 градуси в добу. Це дозволяє значно скоротити витрати на обігрів. Для порівняння - подібними властивостями володіє цегляна стіна завтовшки 2 метри. При відключенні опалювання в лютий мороз в традиційному цегляному котеджі, будинок повністю остигає протягом доби. Цегляні житлові котеджі не рекомендується залишати без постійного опалювання зимою (відбувається вбирання вологи і руйнування стін), зовнішні стіни котеджів повинні бути прогріті по всій своїй товщині від внутрішньої до зовнішньої поверхні. Котеджі, побудовані за пропонованою технологією допускають відключення опалювання в зимовий  час.

Стіни „Екодома” більш ніж в два рази тонше за традиційну цегляну стіну.При однаковому зовнішньому розмірі будинку ми отримуємо збільшення площі будинку на 7-10%.Для котеджу площею 100 м2 виграш складе 10 м2 - ціла кімната!           

ДЛЯ УКРАЇНИ - ЦЕ ТЕХНОЛОГІЯ  МАЙБУТНЬОГО!

Панельно-каркасна технологія легко і невимушено витіснить старі методи будівництва котеджів в Україні. Ці дома будуються у будь-який час року, за будь-яких погодних умов (взимку в мороз і сніг, весною, осінню у вітер і дощ).Взимку на опалювання вказаних котеджів витрачається мізерна кількість газу, рідкого, твердого палива або електрики. На практиці це означає, що в котеджі площею 250 м2 ви економитимете на опалюванні 600$.

  При товщині стіни 25 см коефіцієнт теплопровідності до рівний 0.28 вт/м2•час•град; Крім того, що витрати на опалювання  „Екодома” у багато разів нижче чим в цегляному, опалювати його потрібно починати при температурі зовнішнього повітря нижче за 2-3-і градуси морозу. При теплішій погоді для підтримки комфортної температури всередині „Екодома” вистачає побутового тепла, що виділяється при роботі побутових приладів, - лампочки, телевізора, праски.

  Для „Екодома” годиться будь-яка система опалювання і кожна з них дозволить заощадити значні фінанси. Також можливе електроопалювання за допомогою спеціальних нагрівальних кабелів, що прокладаються в підлозі. По-перше, тепла підлога - найбільш здоровий вид опалювання, по-друге, в кожному приміщенні за допомогою регулятора температуру можна встановлювати індивідуально і головне, економія при цьому буде максимальною. 

  Економія в процесі експлуатації „Екодома” складає від 2,5 до 4 доларів на 1 м2 загальної площі будинку в рік. Це при сьогоднішніх цінах на енергоносії, які ще підвищуватимуться.    

БУДИНОК ЛІКУЄ СВОЇХ МЕШКАНЦІВ!

 Панельно-каркасний Будинок  набагато екологічний чим будь-які інші будинки! Сучасні технологічні елементи зовнішніх стін і даху: вітрозахист, паронепроникний бар'єр і гидробарьер (дифузійна мембрана) створюють воздухо- та паропроницаемість стін. ·   У будинку дуже легко дихається, завжди чисте і свіже повітря (будинок дихає) ефект інфільтрації. Що дуже важливе для людей страждаючих алергічними захворюваннями і захворюваннями органів дихання, яким постійно не вистачає свіже повітря в цегляних і бетонних приміщеннях.

Чи замислювалися Ви, скільки випромінювань видають наші повсякденні побутові електроприлади? И всі ці випромінювання постійно розчиняються в тілі людини, несучи хвороби і розлади нервової системи. У цегляних і бетонних приміщеннях електрохвилі від електричних приладів, побутової апаратури і оргтехніки постійно впливають на організм людини, багато разів відбиваючись від стін. Щосекундне пронизування електрохвилями організму людини і тим більше дитини викликає хронічні захворювання серцево-судинної і нервової системи, психози, розлад, бессоницю, неспокій, невростенію, занепад сил, алергія і інші захворювання. Скорочується тривалість життя.

В” Екодомі” все інакше. Його стіни пропускають всі електромагнітні випромінювання назовні. У екологічно чистих „Екодомах” електрохвилі вільно покидають будинок проникаючи через електропроникні стіни і дах без віддзеркалення, тим самим багато разів зменшують дію електрохвиль на організм дитини і дорослої людини. Мешкання в таких будинках збільшує працездатну тривалість життя.Для експерименту, спробуйте побути в будівлі, де немає електрики. Вже до вечора, ви відчуєте як зникло гудіння в голові.  Літом приємна і комфортна прохолода.  Використовувані високоякісних, довговічних будівельних матеріалів і сучасних, продуманих технологій роблять економічно вигідною експлуатацію ціх котеджів, що не вимагають ремонту в перебігу багатьох років.

Дома довговічні. Вони довго служитимуть власникам, їх дітям, внукам і правнукам. Наприклад, в Германії „Екодома” так само як і дома з цеглини, страхуються на 100 років. Будинок - не гниє! На відміну від дерев'яного Будинку, він не вимагає кожних 5-7 років обробки проти комах.

Всі ми чудово знаємо, що земля дорожчатиме і в майбутньому, наявність землі у власності була і буде і матеріальним показником достатку і найвищою матеріальною цінністю. Він легко будується, легко перебудовується і легко зноситься. Гарантований ресурс каркасного Будинку складає більше 70 років. Хоча насправді і більше. Більш того „Екодом” краще цегляного і дерев'яного, і вже тим більше, кам'яного (пінно, газобетонного, монолітного).  

8. Іпотечне кредитування    

 

Відділ продажу:

044 279 30 61 офис

office@realty-house.com.ua

Інформація про об'єкт
Кімнат 0
Загальна площа 210.00 m²
Площа ділянки, сотки 0
Житлова площа 120.00 m²
Площа кухні 0.00 m²

Поверх / Усього поверхів: 2 Ліфт: Ні
Зручності для інвалідів: Ні  
Рік будування: 0  
Тип опалення: 0 Обігрів підлоги: Ні
Відкритий камін: Ні Кондиціювання: Ні
Супутникове / Кабельне ТВ: Ні. DSL / Інтернет : Ні
Балкон: Ні Тераса: Так
Басейн: Ні Сад: Ні
Паркування: Ні Гараж: Так
Фінансова інформація
Ціна: 0.00 $
Ціна за м²: 650 Застава: 12.00 $

Контакти

котедж1 Ялинка
Им'я *
Телефон  
Факс  
E-Mail *
Тема *
Призначити дату перегляду  
Повідомлення *
(* поля обов'язкові для заповнення)


Украинская Баннерная Сеть