Украинская Баннерная Сеть
База нерухомості
Головна | Пошук

Опис

котедж2 Ялинка

Кімнат:

0
Поверх / Усього поверхів: 2
Загальна площа: 152.00 m²
Житлова площа: 105.00 m²
Площа кухні: 0.00 m²
Площа ділянки, сотки: 12.00
Ціна за м²: 650 $


Розташування об'єкта
Вулиця: Котеджне містечко «Ялинка»
Місто: с.Лубянка
Район: Бородянський
Область: Київська
 

Огляд

котедж2 Ялинка
Доступні типи файлів:
Фотографії:
Опис
 • Загальнаа площа: 152.10 кв.м
 • Житлова площа: 105.20 кв.м
 • 2 поверхи
 • Місцезнаходження
  Бородянський район, с. Луб`янка ( 23 км від КПП по Варшавському шосе, від Гостомеля - 10 км)
  Стан
  · Здача 4 квартал 2011 року
  Інше

  1. Про містечко

  Траса – Київ-Ковель на Бородянку в перспективному плані розвитку поряд буде друга кільцева дорога, що проходить біля Гостомеля. Відстань 23 км. від КПП, 10 км. від Гостомеля. Час до  Києва – 25-30 хвилин. Площа містечка – 25 га. Кількість котеджів – 196, перша черга – 62 котеджі. Ділянки по 12 соток, рівні. Місця для відпочинку – сосновий, березовий  грибний  ліс (25000га), лісове озеро. У Луб'янці два озера орендовано на 50 років з перспективою розвитку на них водно-розважального центру загальний-київського значення і підготовкою пляжу для відпочинку.  

  Концепція: „Котеджне містечко європейського типу эконом-классу”. Будівництво ведеться з впровадженням нових інноваційних розробок за канадсько-німецькою каркасною технологією „Екодом” .

  Котеджі виготовляються в заводських умовах до 15 днів. Можливе будівництво котеджів: за класичною технологією, дерев'яні зруби. 

  Соціум –середній клас.

  Централізовані асфальтовані дороги + вулиці з твердим покриттям.   

  Термін закінчення будівництва містечка – 4 квартал 2011 рік.

  Терміни будівництва котеджу –до 3 місяців.

  Розрахункова вартість будівництва  котеджу по технології "Екодом" (базова комплектація)  "під ключ" -650 дол./м2.    

  Девелопер – консалтинг-центр нерухомості „Рієлторський Дім”. Генеральний підрядчик  - «Ю-ВІ-ДІ КОМПАНІ».

  Забудівник – «Ю-ВІ-ДІ КОМПАНІ».

  Цінова політика котеджу по  технології «Екодом».  

  Вартість будівництва будинку (базова комплектація) –650 у.е./м2

  Вартість інфраструктури з ділянкою – 18000 у.е.         

  Сюди входить:

  · Ділянка 12 соток,

  ·Подведення та прокладка коммунікацій,

  ·Проектні роботи за крітеріями клієнта,

  ·Інфраструктура,

  ·Сервісне обслуговування. Комунальні розрахунки   60-100 у.е.

  2.  Проекти.

  Реалізуються проекти (від 100 до 500 кв.м.) для створення Вашого неповторного будинку. Передбачено будівництво двоповерхових котеджів. 

  Є близько 16 базових проектів від 100 до 400м2 на вибір з прив'язкою до параметрів замовника, подальшою розробкою конструктиву , та створенню унікального архитектурного стилю містечка.

  По канадсько-каркасной технології всі будівельні роботи здійснюються з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, з використанням сучасних технологій.  Котеджі мають високі тепло і енергозберігаючі характеристики. Конструкція забезпечує стабільні теплові показники в будинку у будь-який час роки. Для його обігріву буде потрібно менше часу і енергоресурсів, чим для цегляного або дерев'яного будинку. Він набагато довше утримує тепло всередині, а низька теплоємність конструкцій дозволить використовувати інтегровану систему опалювання.

  ·Кожен будинок, за бажанням замовника, може забезпечуватися сигналізацією, системою канального кондиціонування, підігрівом підлоги, і іншими новітніми системами забезпечення комфорту. Привертаючи до співпраці наших архітекторів, дизайнерів і декораторів, Ви дістаєте необмежену можливість зробити саме Вашу садибу унікальною.
  У вартість покупки входить: котедж «під обробку» із зовнішньою і внутрішньою обробкою високої якості, та розводкою комунікацій. 

  3. Інфраструктура      

  ·Служба експлуатації

  ·Служба безпеки

  ·Контрольно-пропускний пункт

  ·Система відеоспостереження і  сигналізації

  ·Зовнішня огорожа з боку лісу

  ·Спортивно - розважальний комплекс.

  ·Торгові заклади.   

  4.   Інженерні комунікації.

  ·Централізоване електропостачання.  

  ·Система централізованої каналізації на 4-6 котеджів. Септики знаходяться не на території ділянки, а  під дорогою, що збереже екологію ділянки

  ·Високошвидкісний Інтернет. Оптоволоконний кабель в перспективі (1км до існуючої лінії).

  ·Система пожежний-охоронної сигналізації.

  ·Асфальтовані дороги.  

  5.  Функції служби експлуатації

  ·Прибирання території містечка.

  ·Вивіз сміття.

  ·Обслуговування інженерних мереж.

  ·Освітлення внутрішніх доріг і зон суспільного відпочинку.

  ·Поточні ремонтні роботи.

  ·Служба безпеки. Охорона території забезпечується професійною службою безпеки. На в'їзді в містечко контрольно-пропускний пункт, встановлені системи відеоспостереження і сигналізації.

   

  6. Про технологію будівництва по канадсько-каркасної технології.  

   ·Швидкість будівництва стін за вказаною технологією в 30 разу вище, ніж за традиційною технологією. Зовнішні товсті теплоізоляційні  стінні панелі мають товщину 270 мм, що забезпечує стабільні теплові характеристики будинку у будь-який час року: у лютий мороз такий будинок надовго залишається теплим, при відключенні опалювання температура в будинку знижується в середньому на 2 градуси в добу. Це дозволяє значно скоротити витрати на обігрів. Для порівняння - подібними властивостями володіє цегляна стіна завтовшки 2 метри. При відключенні опалювання в лютий мороз в традиційному цегляному котеджі, будинок повністю остигає протягом доби. Цегляні житлові котеджі не рекомендується залишати без постійного опалювання зимою (відбувається вбирання вологи і руйнування стін), зовнішні стіни котеджів повинні бути прогріті по всій своїй товщині від внутрішньої до зовнішньої поверхні. Котеджі, побудовані за пропонованою технологією допускають відключення опалювання в зимовий  час.

  Стіни „Екодома” більш ніж в два рази тонше за традиційну цегляну стіну.При однаковому зовнішньому розмірі будинку ми отримуємо збільшення площі будинку на 7-10%.Для котеджу площею 100 м2 виграш складе 10 м2 - ціла кімната!           

  ДЛЯ УКРАЇНИ - ЦЕ ТЕХНОЛОГІЯ  МАЙБУТНЬОГО!

  Панельно-каркасна технологія легко і невимушено витіснить старі методи будівництва котеджів в Україні. Ці дома будуються у будь-який час року, за будь-яких погодних умов (взимку в мороз і сніг, весною, осінню у вітер і дощ).Взимку на опалювання вказаних котеджів витрачається мізерна кількість газу, рідкого, твердого палива або електрики. На практиці це означає, що в котеджі площею 250 м2 ви економитимете на опалюванні 600$.

    При товщині стіни 25 см коефіцієнт теплопровідності до рівний 0.28 вт/м2•час•град; Крім того, що витрати на опалювання  „Екодома” у багато разів нижче чим в цегляному, опалювати його потрібно починати при температурі зовнішнього повітря нижче за 2-3-і градуси морозу. При теплішій погоді для підтримки комфортної температури всередині „Екодома” вистачає побутового тепла, що виділяється при роботі побутових приладів, - лампочки, телевізора, праски.

    Для „Екодома” годиться будь-яка система опалювання і кожна з них дозволить заощадити значні фінанси. Також можливе електроопалювання за допомогою спеціальних нагрівальних кабелів, що прокладаються в підлозі. По-перше, тепла підлога - найбільш здоровий вид опалювання, по-друге, в кожному приміщенні за допомогою регулятора температуру можна встановлювати індивідуально і головне, економія при цьому буде максимальною. 

    Економія в процесі експлуатації „Екодома” складає від 2,5 до 4 доларів на 1 м2 загальної площі будинку в рік. Це при сьогоднішніх цінах на енергоносії, які ще підвищуватимуться.    

  БУДИНОК ЛІКУЄ СВОЇХ МЕШКАНЦІВ!

   Панельно-каркасний Будинок  набагато екологічний чим будь-які інші будинки! Сучасні технологічні елементи зовнішніх стін і даху: вітрозахист, паронепроникний бар'єр і гидробарьер (дифузійна мембрана) створюють воздухо- та паропроницаемість стін. ·   У будинку дуже легко дихається, завжди чисте і свіже повітря (будинок дихає) ефект інфільтрації. Що дуже важливе для людей страждаючих алергічними захворюваннями і захворюваннями органів дихання, яким постійно не вистачає свіже повітря в цегляних і бетонних приміщеннях.

  Чи замислювалися Ви, скільки випромінювань видають наші повсякденні побутові електроприлади? И всі ці випромінювання постійно розчиняються в тілі людини, несучи хвороби і розлади нервової системи. У цегляних і бетонних приміщеннях електрохвилі від електричних приладів, побутової апаратури і оргтехніки постійно впливають на організм людини, багато разів відбиваючись від стін. Щосекундне пронизування електрохвилями організму людини і тим більше дитини викликає хронічні захворювання серцево-судинної і нервової системи, психози, розлад, бессоницю, неспокій, невростенію, занепад сил, алергія і інші захворювання. Скорочується тривалість життя.

  В” Екодомі” все інакше. Його стіни пропускають всі електромагнітні випромінювання назовні. У екологічно чистих „Екодомах” електрохвилі вільно покидають будинок проникаючи через електропроникні стіни і дах без віддзеркалення, тим самим багато разів зменшують дію електрохвиль на організм дитини і дорослої людини. Мешкання в таких будинках збільшує працездатну тривалість життя.Для експерименту, спробуйте побути в будівлі, де немає електрики. Вже до вечора, ви відчуєте як зникло гудіння в голові.  Літом приємна і комфортна прохолода.  Використовувані високоякісних, довговічних будівельних матеріалів і сучасних, продуманих технологій роблять економічно вигідною експлуатацію ціх котеджів, що не вимагають ремонту в перебігу багатьох років.

  Дома довговічні. Вони довго служитимуть власникам, їх дітям, внукам і правнукам. Наприклад, в Германії „Екодома” так само як і дома з цеглини, страхуються на 100 років. Будинок - не гниє! На відміну від дерев'яного Будинку, він не вимагає кожних 5-7 років обробки проти комах.

  Всі ми чудово знаємо, що земля дорожчатиме і в майбутньому, наявність землі у власності була і буде і матеріальним показником достатку і найвищою матеріальною цінністю. Він легко будується, легко перебудовується і легко зноситься. Гарантований ресурс каркасного Будинку складає більше 70 років. Хоча насправді і більше. Більш того „Екодом” краще цегляного і дерев'яного, і вже тим більше, кам'яного (пінно, газобетонного, монолітного).  

  8. Іпотечне кредитування    

     Відділ продажу:

  044 279 30 61 офис

  office@realty-house.com.ua

  Інформація про об'єкт
  Кімнат 0
  Загальна площа 152.00 m²
  Площа ділянки, сотки 0
  Житлова площа 105.00 m²
  Площа кухні 0.00 m²

  Поверх / Усього поверхів: 2 Ліфт: Ні
  Зручності для інвалідів: Ні  
  Рік будування: 0  
  Тип опалення: 0 Обігрів підлоги: Ні
  Відкритий камін: Ні Кондиціювання: Ні
  Супутникове / Кабельне ТВ: Ні. DSL / Інтернет : Ні
  Балкон: Ні Тераса: Ні
  Басейн: Ні Сад: Ні
  Паркування: Ні Гараж: Ні
  Фінансова інформація
  Ціна: 0.00 $
  Ціна за м²: 650 Застава: 12.00 $

  Контакти

  котедж2 Ялинка
  Им'я *
  Телефон  
  Факс  
  E-Mail *
  Тема *
  Призначити дату перегляду  
  Повідомлення *
  (* поля обов'язкові для заповнення)


  Украинская Баннерная Сеть